<<  Грудня 2019  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ВИЩА ЛІГА

2003 ГРУПА -

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Зміна (Київ)   2:0 2:1 8:1 4/1 3:0 1/0 3/0 3/1 2/0 9 9 0 0 28-4 27
2 ДЮСШ "Атлет" (Київ) 0/2   3:1 5/3 4:0 1/0 5/1 7:2 3/1 5:0 9 8 0 1 33-10 24
3 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/2 1/3   3/2 3:0 1/5 2/2 4:2 2:0 4:0 9 5 1 3 21-16 16
4 Арсенал-Київ (Київ) 1/8 3:5 2:3   2/0 4/3   2:2 2/0 2:1 8 4 1 3 18-22 13
5 Локомотив (Київ) 1:4 0/4 0/3 0:2   3:0 3:0 1/2 2:1 2/1 9 4 0 5 12-17 12
6 Д-26-SC "DENGOFF" (Київ) 0/3 0:1 5:1 3:4 0/3   6:1 1:0 0/0 1/1 9 3 2 4 16-14 11
7 ФК "Колос" (Ковалівка) 0:1 1:5 2:2   0/3 1/6   3/1 2:1 1/0 8 3 1 4 10-19 10
8 ДЮСШ-15 (Київ) 0:3 2/7 2/4 2/2 2:1 0/1 1:3   1:0 2:1 9 3 1 5 12-22 10
9 Спарта (Київ) 1:3 1:3 0/2 0:2 1/2 0:0 1/2 0/1   3/3 9 0 2 7 7-18 2
10 ФК "Чайка" - КП "УФКС" (Вишгород) 0:2 0/5 0/4 1/2 1:2 1:1 0:1 1/2 3:3   9 0 2 7 7-22 2

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ВИЩА ЛІГА

2004

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Динамо (Київ)   1:1 2/1 4/0 6:0   2/3 7/2   9:0 7 5 1 1 31-7 16
2 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/1   4/2 0:0 0/0 0/2 0/1 4:0 1:0 3:0 9 4 3 2 13-6 15
3 Д-26-SC "DENGOFF" (Київ) 1:2 2:4   3/2 0/0 2:1 2:2 0:0 2/1 5/1 9 4 3 2 17-13 15
4 Локомотив (Київ) 0:4 0/0 2:3   1:0 1/2 1:0 1/3 1/0 1:0 9 4 1 4 8-12 13
5 Зміна (Київ) 0/6 0:0 0:0 0/1   2:0 0:0 3/1 2/2 4/0 9 3 4 2 11-10 13
6 ДЮСШ "Атлет" (Київ)   2:0 1/2 2:1 0/2     0:0 1:1 2/0 7 3 2 2 8-6 11
7 Арсенал-Київ (Київ) 3:2 1:0 2/2 0/1 0/0     1:0     6 3 2 1 7-5 11
8 ДЮСШ-15 (Київ) 2:7 0/4 0/0 3:1 1:3 0/0 0/1   0:2 0:0 9 1 3 5 6-18 6
9 ДЮСШ-1 (Київ)   0/1 1:2 0:1 2:2 1/1   2/0   1:3 7 1 2 4 7-10 5
10 Ніка (Київ) 0/9 0/3 1:5 0/1 0:4 0:2   0/0 3/1   8 1 1 6 4-25 4

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ПЕРША ЛІГА

2005

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Локомотив-2 (Київ)     3/0 1:0 1:0   0/0 1:0 2:2 3:0 7 5 2 0 11-2 17
2 ОК.ім.І.Піддубного (Київ)       4/1   1/0 3:0   2/0   4 4 0 0 10-1 12
3 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ) 0:3     2:0 1/2 1/0     1:0 1:0 6 4 0 2 6-5 12
4 ФК "Лівобережжя" (Київ) 0/1 1:4 0/2   4/1     1:0 3/0 5:0 7 4 0 3 14-8 12
5 Юніор Спорт (Київ) 0/1   2:1 1:4   1:0 2:1   4/1   6 4 0 2 10-8 12
6 Зміна-Оболонь (Київ)   0:1 0:1   0/1   3:1   3/1 1/0 6 3 0 3 7-5 9
7 ДЮСШ-15-2 (Київ) 0:0 0/3     1/2 1/3   2:2   2:1 6 1 2 3 6-11 5
8 Ніка (Київ) 0/1     0/1     2/2     3/1 4 1 1 2 5-5 4
9 Д-26-SC "DENGOFF"-2 (Київ) 2/2 0:2 0/1 0:3 1:4 1:3       0/0 7 0 2 5 4-15 2
10 ДЮСШ-21 (Київ) 0/3   0/1 0/5   0:1 1/2 1:3 0:0   7 0 1 6 2-15 1

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ПЕРША ЛІГА

2006

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Локомотив-2 (Київ)   1/3 2:1 1/1 2:1 1/1 2:0 4/0   2:1 8 5 2 1 15-8 17
2 ДЮСШ-14-Троєщина (Київ) 3:1     5:2 0/0 5:1   8/0 1/0   6 5 1 0 22-4 16
3 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/2         3:1 6:0 9/0 8/0 5:0 6 5 0 1 32-3 15
4 Арсенал-Київ-2 (Київ) 1:1 2/5       2/1 1:0 5:1 4:0   6 4 1 1 15-8 13
5 ДЮСШ "Атлет"-2 (Київ) 1/2 0:0       2/1 2/0   0:0 3/0 6 3 2 1 8-3 11
6 Д-26-SC "DENGOFF"-2 (Київ) 1:1 1/5 1/3 1:2 1:2   5:1 7/0     7 2 1 4 17-14 7
7 Київська Русь (Київ) 0/2   0/6 0/1 0:2 1/5   0:0 4:3   7 1 1 5 5-19 4
8 ДЮСШ-10 (Київ) 0:4 0:8 0:9 1/5   0:7 0/0   1/0   7 1 1 5 2-33 4
9 ДЮСШ-21-2 (Київ)   0:1 0:8 0/4 0/0   3/4 0:1   1:1 7 0 2 5 4-19 2
10 ДЮСФШ Ніжин (Ніжин) 1/2   0/5   0:3       1/1   4 0 1 3 2-11 1

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ВИЩА ЛІГА

2007

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Зміна (Київ)   1/0 1:1 4:0 2/2 3/0 2:0 2:0 5/0 19/00 9 7 2 0 39-3 23
2 ДЮСШ-15 (Київ) 0:1   1/2 0/0 2:1 6:1 2/0 7/1 3:0 12:00 9 6 1 2 33-6 19
3 ДЮСШ "Атлет" (Київ) 1/1 2:1   3/1 1/3   5:0 1/0 0/0 12:00 8 5 2 1 25-6 17
4 Д-26-SC "DENGOFF" (Київ) 0/4 0:0 1:3   3:2 2/0 4:2 1:1 8/0 4/1 9 5 2 2 23-13 17
5 Динамо (Київ) 2:2 1/2 3:1 2/3   3/0 1:2 1/1 7:0 11/00 9 4 2 3 31-11 14
6 Локомотив (Київ) 0:3 1/6   0:2 0:3   1/0 1:0 2:0 7/0 8 4 0 4 12-14 12
7 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 0/2 0:2 0/5 2/4 2/1 0:1     3:0 6:0 8 3 0 5 13-15 9
8 Арсенал-Київ (Київ) 0/2 1:7 0:1 1/1 1:1 0/1       2:0 7 1 2 4 5-13 5
9 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ) 0:5 0/3 0:0 0:8 0/7 0/2 0/3     8/0 8 1 1 6 8-28 4
10 ФК "Чайка" - КП "УФКС" (Вишгород) 00:19 00/12 00/12 1:4 00:11 0:7 0/6 0/2 0:8   9 0 0 9 1-81 0

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

у14у15у16у17

 

РС Б РС БС РС МС РС МС 2ст

Випускники Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного стали чемпіонами на Європейських іграх -2019 в Мінську.

Ляхова Ольга - 1 місце командний залік, 1 місце естафета;

Качур Яна - 1 місце-в командному заліку, 1 місце естафета 800-600-400-200;

Мельник Тетяна -1 місце в командному заліку, 1 місце естафета 4х400 зміш.естафета;

Чорномаз Богдан - 1 місце в командному заліку.

d67fbb453bc412c075df41d5005607ba main

Олексій Семенюшко та Степан Захарків отримали звання «Заслужений тренер України».

Відповідно до наказу міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова від 15.07.2019 № 3609, тренерам з олімпійських видів спорту Олексію Семенюшко та Степану Захарків присвоєно спортивне звання “Заслужений тренер України” за підготовку спортсмена високого класу.

Таким спортсменом став Богдан Грицай майстер спорту міжнародного класу — бронзовий призер чемпіонату Світу з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років.

Посвідчення про присвоєння звання «Заслужений тренер України» офіційно вручив заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович

Вихованки Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного здобули три медалі на Європейських іграх у Мінську.

Нікольченко Влада -(учениця 11 класу) - стала бронзовою призеркою у вправах з обручем – отримавши від суддів 21,450 бала.

Влада також була представлена у вправах з булавами, де продублювала свій бронзовий успіх - судді оцінили її виступ у 21,750 бала.

Довженко Тетяна -(учениця 11 класу), яка є у складі збірної України, виборола срібну медаль в групових вправах з трьома обручами та чотирма булавами. Результат українок – 26, 375 бала.

18308992 1919900381623638 2014494547 n 1 нікольченко