<<  Червня 2019  >>
 пн  вт  ср  чт  пт  сб  нд 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Новини

Запрошуємо студентів Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ці суми будуть розподілятися між учасниками, які написали найкращі роботи. 

Наразі відкрито 2 номінації: 

35.300 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ 
15.000 грн. - https://pizza.od.ua/ua/scholarship/

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Чемпіонат України з естафетного бігу м. Ужгород, 18-19 травня 2019 року                            

      ВІТАЄМО!

ВИБОРОЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ в естафетах

 4х800м (чоловіки) – Гонський Олександр (Ік)

Тренери :  Москаленко О.І., Макарчук О.А., Русс І.П.   

4х800м (юніори) –  Юськов Юрій (ІІ к)

Тренери :  Москаленко О.І., Макарчук О.А., Русс І.П.    

4х800м (дівчата) –Гордійчук Софія (7б), Сидоренко Тетяна (10д), Оксенюк Тетяна (10д), Стороженко Наталія (9а)

Тренери :  Москаленко О.І., Макарчук О.А., Русс І.П.     

ВИБОРОЛИ СРІБНІ МЕДАЛІ

4х800м (юнаки, дівчата) – Коваленко Ігор (11в), Щаслива Валентина, Щаслива Світлана (10г)

Тренери :  Москаленко О.І., Макарчук О.А., Русс І.П.

4х400м (чоловіки) – Болюк Дмитро (Ік) – ІІІ місце 

Тренери :  Москаленко О.І., Макарчук О.А., Русс І.П. 

                    

                        Чемпіонат України з естафетного бігу м. Ужгород,  18-19 травня 2019 року                           

  ВІТАЄМО!

ВИБОРОЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ в естафетах

4х400м (юніори) – Баранов Денис (Ік), Денисюк Святослав (Ік), Кучеренко Веніамін (10в)

Тренер: Шурмельов С.О.

4х800м (юнаки) –  Бренз Даніїл (11в)

Тренери :  Прокудін О.М., Карандюк К.Є.     

ВИБОРОЛИ СРІБНІ МЕДАЛІ

4х400м (юніори) – Кучеренко Веніамін (10в)

Тренер: Шурмельов С.О.   

Оголошення !

Відділення футболу проводитиме перегляд дітей 2007 року народження до 7 класу.

Термін проведення: 13,14,15 червня 2019 року о 09.30.

Місце проведення: Олімпійський коледж імені Івана Піддубного ( футбольний манеж).

Відповідальний за проведення перегляду вчитель Пономарьов Віктор Вікторович.

Телефон: 050 755 98 51

12 травня, у Києві відбулись заходи вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

Організатори заходу влаштували фотовиставку жертв депортації 1944 року, благодійний ярмарок, презентацію книги історика Гульнари Бекірової «Шлях лідера. Мустафа Демілєв».

 

 

 

 

59975383 2290819707800934 4190355975867203584 n 59989408 2290819731134265 167830743353917440 n 60108807 2290819987800906 4102558950187073536 n

60190666 2290820137800891 6619159427704422400 n

 

60321735 2290820251134213 537283542393028608 n 60067898 2290820114467560 355329645194772480 n 60037418 2290820284467543 2906271543044603904 n

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2002 р.н. та молодші) м. Кропивницький, 22-24 квітня 2019 року

ВІТАЄМО!


ВИБОРОЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

Потрійний стрибок – Остапчук Лілія ( 9-г ) тренер: Окраченко К.Й.
Стрибок у довжину – Бабіцька Маргарита ( 11-в ) тренер:Окраченко К.Й.
Метання молоту – Косів Валентина ( 10-а )
тренери: Сухоносов С.І., Гурневич М.В.

ВИБОРОЛИ СРІБНІ МЕДАЛІ

Метання спису – Крутієнко Руслан ( 10-а ) тренери: Сухоносов С.І, Гурневич М.В.
Естафета – Науменко Поліна ( 8-г ) тренер: Шурмельов С.О.