9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

180520152 17 травня 2015 року заступник Міністра молоді та спорту України – керівник апарату Микола Даневич разом зі заступником Міністра внутрішніх справ України Тіграном Авакяном відвідали фінальний поєдинок Кубка України з панкратіону, який проходив в м. Бровари. В змаганнях брали участь більше 600 учасників з 17 областей України. Спортсмени виборювали перемоги не тільки для своєї області, але і в індивідуальному заліку боролись за право виступати в збірній команді України на міжнародних стартах. Панкратіон поєднує в собі елементи боротьбита кулачного бою і є одним із найдавніших спортивних змагань - ще в 648 році до нашої ери цей вид спорту було включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції і ще стародавні греки під час Олімпіади змагалися в панкратіоні.

В Україні цей вид спорту почав набирати популярність з 90-х років. На турнірі Кубка України – 2015 спортсмени показали великі здібності. За словами Віце-Президента Федерації панкратіону України Романа Яковенка, який є головою суддівської колегії ФПУ, суддею міжнародної категорії, можна відмітити багато українських талановитих спортсменів і панкратіон як вид спортумає в Україні велику перспективу. Останнім часом, зростає кількість людей, які опановують техніку панкратіону. Нині цей вид єдиноборства, також, активно використовується українськими захисниками в зоні АТО в протистоянні із загарбниками.