velosport В період з 10 по 14 травня цього року в місті Білій Церкві відбувся чемпіонат України в багатоденній гонці з велоспорту на шосе серед юнаків, юніорів та чоловіків. Протягом 5 днів було проведено 5 етапів, це 4 групових та 1 індивідуальна гонка.

Республіканське вище училище фізичної культури на даних змаганнях було представлене одинадцятьма спортсменами ( 6 юнаків, 3 юніори та 2 чоловіки).

Вперше для себе, вагомого успіху у спортивній кар'єрі здобув учень 9-б класу Дахновський Костянтин, який виграв перший  та другий етапи, посів ІІ місце  на третьому та четвертому етапах і в заключному п'ятому, посів 6 місце. Навіть 6 місце у  заключному етапі не завадило Кості у особистому загальному заліку посісти І місце та з рук організаторів змагань отримати жовту майку лідера.  Для перемоги Костянтина великих зусиль доклали і його товариші по команді, це Михайло Белай, Артур Орлов, Нікіта Задорожній, Олександр Дубовиков та Дмитро Щербаков, які впродовж 5 етапів, особливо в групових гонках працювали на лідера своєї команди і в підсумку досягли поставлених перед ними завдань тренерським складом, в особі Андрія Гаркуши, Миколи Розуменка та Володимира Федорова. У командному заліку команда "РВУФК-Кольс" серед юнаків піднялась на третю сходинку п'ядесталу.

Непогано склалась гонка і у лідера велоспорту РВУФК, члена збірної команди України, студента І курсу Костянтина Ашурова.

У змаганнях серед чоловіків Костянтин посів ІІ місце на першому та четвертому етапах, 4 місце на другому, 5 місце на третьому та 13 місце на п'ятому етапах, а в підсумку піднявся на ІІ місце в індивідуальному заліку та у складі команди "Київ Кепітал Рейсинг" разом із своїм колегою по команді та навчанню Дмитром Бондаренком, посіли І командне місце.

Керівництво РВУФК щиро вітає учнів відділення велоспорту і його тренерський склад із вдалим виступом на чемпіонаті України та бажає нових спортивних звершень.