9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

nophoto      В період з 19 по 21 вересня цього року у місті Кіровограді відбувся перший чемпіонат України з легкої атлетики серед молодшої вікової групи, це юнаки і дівчата 2000 року народження і молодші.

Так, реноме лідера у своїй віковій групі підтвердила вихованка тренерів Віталія Приходька та Олександра Москаленка учениця 9-д класу Оксана Черкавська яка не залишила шансів своїм одноліткам на дистанції 1500 та 3000 метрів.

У досить запеклій боротьбі у потрійному стрибку з результатом 11 м. 10 см. прогнозовано срібну медаль здобула учениця 10 – б класу Єва Бережна. Тренує Єву ЗТУ Костянтин Окрайченко.

У змаганнях метальників на рахунку наших вихованців 2 бронзові нагороди.  Спочатку учень 10 – г класу Євген Чемеринський (тренер Ілона Захарченко) з результатом 42 м. 31 см. посів третє місце у метанні диска, а потім і його однокласниця Анастасія Комарова (тренер Дмитро Ковцун) у змаганнях  метальників молота з результатом 43 м. 51 см  також здобула бронзу.