<<  Грудня 2019  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
С П И С О К
вихованців коледжу  - чемпіонів, призерів та учасників літніх  Олімпійських ігор 
у  період 1992 - 2016 р.р. 
               
          Прізвище, ім' я Рік Роки Вид Вид Зайняте Примітка
п/п   нар. навчання спорту програми місце  
1 2 3 4 5 6 7 8
1 Лисенко Тетяна 1975 1986 - 1990 с/г команда 1 ОІ - 1992
          багатобор. 1 ОІ - 1992
          колода 3 ОІ - 1992
2 Косяк Олег 1975 1986 - 1992 с/г команда 3 ОІ - 1996
3 Світличний Олександр 1972 1988 - 1990 с/г багатобор. 9 ОІ - 1996
          команда 2 ОІ - 2000
          багатобор. 5 ОІ - 2000
4 Шаменко Володимир 1972 1982 - 1984 с/г команда 3 ОІ - 1996
5 Кніжнік Оксана 1977 1988 - 1996 с/г багатобор. 5 ОІ - 1996
6 Перешкура Валерій 1977 1990 - 1996 с/г команда 2 ОІ - 2000
7 Мезенцев Руслан  1981 1992 - 1998 с/г команда 2 ОІ - 2000
8 Зозуля Роман 1979 1994 - 1997 с/г команда 2 ОІ - 2000
          багатобор. 11 ОІ - 2004
          команда 7 ОІ - 2004
9 Яроцька  Ірина 1985 1996 - 2001 с/г багатобор. 6 ОІ - 2004
10 Богоносюк Євген 1982 1993 - 1999 с/г багатобор. 7 ОІ - 2004
11 Козіч Аліна 1990 2001 - 2008 с/г багатобор. 4 ОІ - 2004
          особові 11 ОІ - 2004
          в/вправи 8 ОІ - 2004
          колода 11 ОІ - 2008
12 Щербатих Ольга 1988 2000 - 2007 с/г стрибок 9 ОІ - 2004
          команда 4 ОІ - 2004
13 Коваль Анастасія 1992 2003 - 2008 с/г бруси 5 ОІ - 2008
          команда 11 ОІ - 2008
14 Куксенков Микола 1989 1999 - 2008 с/г команда 4 ОІ - 2012
15 Наконечеий Віталій 1986 1992 - 2005 с/г команда 4 ОІ - 2012
16 Верняєв олег 1993 1999 - 2011 с/г команда 4 ОІ - 2012
            1 ОІ - 2016
            2 ОІ - 2016
17 Кононенко Наталія 1991 2004 - 2010 с/г команда учасниця ОІ - 2012
18 Тимошенко Олександра 1972 1984 - 1985 х/г багатобор. 1 ОІ - 1992
19 Скалдіна Оксана 1972 1985 - 1990 х/г багатобор. 3 ОІ - 1992
20 Безсонова Ганна 1984 1999 - 2000 х/г багатобор. 3 ОІ - 2004
          багатобор. 3 ОІ - 2008
21 Годунко Наталія 1984 1999 - 2000 х/г багатобор. 7 ОІ - 2008
22 Дмитраш Олена 1991 2006 - 2008 х/г груп.вправи 8 ОІ - 2008
23 Максименко Аліна 1991 2004 - 2008 х/г груп.вправи 8 ОІ - 2008
          особ. перш. 6 ОІ - 2012
24 Передерій Віра 1990 2006 - 2007 х/г груп.вправи 8 ОІ - 2008
25 Петулько Оксана 1990 2004 - 2007 х/г груп.вправи 8 ОІ - 2008
26 Зубченко Віта 1989 2004 - 2006 х/г груп.вправи 8 ОІ - 2008
27 Слободян Юлія 1992 2007- 2012 х/г груп.вправи 8 ОІ - 2008
28 Мазур Вікторія 1994 2006 - 2012 х/г груп.вправи 5 ОІ - 2012
29 Гудим Валерія 1995 2007 - 2009 х/г груп.вправи 5 ОІ - 2012
30 Прокопова Світлана 1993 2007 - 2011 х/г груп.вправи 5 ОІ - 2012
31 Дмитраш Олена 1991 2005 - 2010 х/г груп.вправи 5 ОІ - 2012
32 Гомон Євгенія 1995 2009 - 2012 х/г груп.вправи 5 ОІ - 2012
33 Ленишин вікторія 1991 2007 - 2008 х/г груп.вправи 5 ОІ - 2012
34 Різатдінова Ганна 1993 2008 - 2012 х/г особ. перш. 10 ОІ - 2012
            3 ОІ - 2016
35 Гутцайт Вадим 1971 1986 - 1989 фехт. команда 1 ОІ - 1992
            учасник ОІ - 1996
            учасник ОІ - 2000
36 Медведев Віталій 1983 1998 - 2000 фехт. шпага 7 ОІ - 2008
37 Калюжний Володимир 1972 1984 - 1990 фехт. команда учасник ОІ - 1996
            учасник ОІ - 2000
          особові 16 ОІ - 2004
          команда 6 ОІ - 2004
38 Третяк Владислав 1980 1992 - 1999 фехт. особові 3 ОІ - 2004
          команда 6 ОІ - 2004
39 Ошаров Віталій 1980 1994 - 1998 фехт. команда 5 ОІ - 2004
40 Лукашенко Володимир 1980 1994 - 1999 фехт. особові 5 ОІ - 2004
          команда 6 ОІ - 2004
41 Багач Олександр 1966 1981 - 1984 л/а ядро 3 ОІ - 1996
42 Клименко Олександр 1970 1984 - 1987 л/а ядро 8 ОІ - 1992
          ядро 12 ОІ - 1996
43 Пінтусевич Жанна 1972 1984 - 1990 л/а 100 м. 8 ОІ - 1996
          100 м. учасниця ОІ - 2000
          100 м. 15 ОІ - 2004
44 Ваняікін Дмитро 1966 1982 - 1984 л/а 4 х 100 резерв ОІ - 1996
45 Поповіч Віталій 1976 1989 - 1992 л/а с/х 50 км. учасник ОІ - 1996
46 Пуха Ірина 1973 1987 - 1990 л/а 100 м. 21 ОІ - 1996
          100 м. учасниця ОІ - 2000
47 Сарафінюк Петро 1966 1981 - 1985 л/а марафон 43 ОІ - 1996
48 Тиртишнік В'ячеслав 1971 1985 - 1990 л/а стрибки вис. 14 ОІ - 1996
49 Гешко Іван 1978 1997 - 1999 л/а 1500 м. учасник ОІ - 2000
          1500 м. 5 ОІ - 2004
          1500 м. учасник ОІ - 2008
50 Демедюк Сергій 1982 1999 - 2001 л/а 110 з/б учасник ОІ - 2004
          110 з/б учасник ОІ - 2008
51 Рубанко Артем 1974 1988 - 1992 л/а молот учасник ОІ - 2004
          молот учасник ОІ - 2008
          молот учасник ОІ - 2012
52 Петлюк Тетяна 1982 2000 - 2004 л/а 800 м. учасниця ОІ - 2004
          4 х 400 учасниця ОІ - 2008
53 Пигида Наталія 1981 1995 - 2000 л/а 4 х 400 11 ОІ - 2004
          4 х 400,200 10 ОІ - 2008
54 Карандюк Ксенія 1986 2003 - 2005 л/а 4 х 400 10 ОІ - 2008
55 Саєнко Іванна 1982 1999 - 2001 л/а молот учасниця ОІ - 2008
56 Бризгіна Єлизавета 1989 2003 - 2009 л/а естафета4х100 3 ОІ - 2012
57 Лобанова Лілія 1985 2001 - 2002 л/а біг 800 м. учасниця ОІ - 2012
58 Лупу Наталія 1987 2001 - 2007 л/а біг 800 м. учасниця ОІ - 2012
59 Скрипак Ольга 1990 2004 - 2010 л/а біг 10000 м. 20 ОІ - 2012
60 Тітімець Ганна 1989 2003 - 2008 л/а 400 м. з/б учасниця ОІ - 2012
61 Пигида Наталія 1981 1995 - 2000 л/а естафета4х400 4 ОІ - 2012
62 Князева Ганна 1989 2004 - 2006 л/а потр.стриб. 4 ОІ - 2012
63 Шевченко Анжела 1987 2007 - 2009 л/а біг1500 м. учасниця ОІ - 2012
64 Ель-Шерифшериф Усман 1989 2007 - 2008 л/а потр.стриб. учасник ОІ - 2012
65 Баралей Юлія 1990 2004 - 2010 л/а естафета4х400 учасник ОІ - 2012
66 Гайворонська Ірина 1983 1994 - 2000 с/п дует 11 ОІ - 2004
67 Гонтюк Роман 1984 1997 - 1999 дзюдо 81 кг. 2 ОІ - 2004
            3 ОІ - 2008
68 Адвена Сергій 1984 2000 - 2003 плавання 200 в/с,200 бат учасник ОІ - 2008
69 Амшеннікова Ірина 1986 1997 - 2004 плавання 100,200 н/с учасниця ОІ - 2008
70 Димо Валерій 1985 2001 - 2004 плавання 200 брас учасник ОІ - 2008
          100 брас 23 ОІ - 2012
71 Ісаков Олександр 1989 2005 - 2008 плавання 100,200 н/с учасник ОІ - 2008
          200 н/с 30 ОІ - 2012
72 Лепський Вадим 1985 2000 - 2004 плавання 200,400 к/п учасник ОІ - 2008
73 Шемберев Максим 1993 2005 - 2012 плавання 400 к/п 15 ОІ - 2012
74 Главник Ірина 1996 2009 - 2012 плавання 4х200 в/с 15 ОІ - 2012
75 Лівер Марія 1990 2004 - 2009 плавання 100 брас 37 ОІ - 2012
76 Бондаренко Катерина 1986 2000 - 2001 теніс 1/2 фіналу учасниця ОІ - 2008
77 Бондаренко Олена 1984 1996 - 1999 теніс 1/2 фіналу учасниця ОІ - 2008
78 Дідух Олексадр 1981 1996 - 2001 теніс/н особ. перш. учасниця ОІ - 2012
79 Рисенко Сергій 1981 1998 - 2000 маунтенбайк   учасник ОІ - 2008