К А Н Д И Д А Т И
                                 У   З Б І Р Н У   К О М А Н Д У   У К Р А Ї Н И - 2015
1 ДЗЯСЬКО МИХАЙЛО бокс КМСУ Чемпіон України серед молоді
2 ПЕТРОСЯН ЗОРАВОР бокс КМСУ Чемпіон України серед молоді
3 МЕЛЬНИЧЕНКО ВАЛЕНТИН веслування академічне КМСУ Призер чемпіонату України серед молоді
4 ПОГРЕБНИЙ ДМИТРО веслування академічне КМСУ Чемпіон України серед юніорів
5 СУХЕНКО ОЛЕКСАНДР веслування академічне КМСУ Чемпіон України серед юніорів
6 ЧЕРЕПАХА СОФІЯ  гімнастика спортивна І Призерка чемпіонату України (ю)
7 ТИТАРЕНКО АЛЬОНА  гімнастика спортивна КМСУ Призерка чемпіонату України (ю)
8 АЛМІЗ ПАУЛІНА  гімнастика спортивна КМСУ Призерка чемпіонату України (ю)
9 ЯРМОЛЕНКО ВАЛЕРІЯ  гімнастика спортивна КМСУ Призерка чемпіонату України (ю)
10 МИКИЦЕЙ СОФІЯ  гімнастика спортивна МСУ Призерка чемпіонату України (ю)
11 ГОВЗАН ІРИНА  гімнастика спортивна МСУ Призерка чемпіонату України (ю)
12 ПУТИЛЯ ОЛЕКСАНДРА  гімнастика спортивна І Фіналістка чемпіонату України (ю)
13 ВАРІНСЬКА ДІАНА  гімнастика спортивна І Чемпіонка України (ю)
14 БЕЛЯЄВА АНАСТАСІЯ  гімнастика спортивна МСУ Фіналістка чемпіонату України (ю)
15 КАСЬКОВ ТАРАС  гімнастика спортивна КМСУ Фіналіст чемпіонату України (ю)
16 КУЧІРКО ВІКТОРІЯ  гімнастика спортивна МСУ Фіналістка чемпіонату України (ю)
17 НЕМАЛЬЦЕВ ОЛЕКСАНДР  гімнастика спортивна КМСУ Фіналіст чемпіонату України (ю)
18 ФЕЩУК ОЛЕКСАНДР  гімнастика спортивна КМСУ Фіналіст чемпіонату України (ю)
19 КУРАБЦЕВ МАКСИМ  гімнастика спортивна МСУ Фіналіст чемпіонату України (ю)
20 ОЛІВСОН АНТОН  гімнастика спортивна МСУ Фіналіст чемпіонату України серед молоді
21 ЗЕЛЕНСЬКА ТЕТЯНА  гімнастика спортивна МСУ Фіналістка чемпіонату України 
22 ПЕТРЕНКО ОЛЕКСАНДР  гімнастика спортивна МСУ Фіналіст чемпіонату України серед молоді
23 КЛОПЦОВА ДАР'Я  гімнастика спортивна МСУ Чемпіонка України (ю)
24 ВАСИЛ’ЄВА МАРГАРИТА гімнастика художня КМСУ Фіналістка чемпіонату України
25 МИЖЕРИЦЬКА ДІАНА  гімнастика художня КМСУ Фіналістка чемпіонату України
26 ХАНІНА ВАЛЕРІЯ гімнастика художня КМСУ Призерка чемпіонату України
27 ЮЗЬВЯК ВАЛЕРІЯ гімнастика художня КМСУ Чемпіонка України серед юніорів
28 МУЛІК МАРІЯ гімнастика художня КМСУ Призерка  чемпіонату України
29 КОЖУХАРЬ ВАЛЕРІЯ гімнастика художня КМСУ Фіналістка чемпіонату України
30 ПЕТРОЧЕНКО МАРИНА гімнастика художня КМСУ Фіналістка чемпіонату України
31 ІВАНІВ ВІКТОРІЯ гімнастика художня КМСУ Фіналістка чемпіонату України
32 ПРОВОТОРОВА АНАСТАСІЯ гімнастика художня МСУ Фіналістка чемпіонату України
33 АНТІПІНА АНАСТАСІЯ дзюдо КМСУ Чемпіонка України (ю)
34 МОІСЄЄВ АЛЕКСЄЙ дзюдо КМСУ Призер чемпіонату України (ю)
35 САМОТУГ КИРИЛ дзюдо МСУ Чемпіон України серед молоді
36 ГАВРЮШЕНКО ДАР'Я дзюдо МСУ Чемпіон України серед молоді
37 МАНУКЯН ГЕВОРГ дзюдо КМСУ Призер чемпіонату України серед молоді
38 СКОПНЕНКО ЯРОСЛАВ дзюдо МСУ Призер чемпіонату України (ю)
39 БОНДАРЕНКО ПАВЛО велоспорт КМС чемпіон України серед юніорів
40 МАЛИНІВСЬКИЙ МИХАЙЛО велоспорт КМС учасник чемпіонату України
41 СОЛТАСЮК ВЛАДИСЛАВ велоспорт МСУ чемпіон України серед юніорів
42 ШИПАЄВА АЛІНА велоспорт КМС призерка чемпіонату України серед юніорок
43 ІВАХІН АНДРІЙ легка атлетика КМС призер чемпіонату України серед юніорів
44 ЧЕРКАСЕНКО АНДРІЙ легка атлетика КМС чемпіон України серед юніорів
45 ШЕВЧЕНКО АНДРІЙ легка атлетика КМС чемпіон України серед юніорів
46 ГАЛКІНА ПОЛІНА легка атлетика КМС призерка чемпіонату України серед юніорок
47 ДОРОШ ЮЛІЯ легка атлетика КМС призерка чемпіонату України серед юніорок
48 ДУГІНА МАРГАРИТА легка атлетика КМС учасниця чемпіонату України серед юнаків
49 СІНЕЙ МАРІЯ легка атлетика І призерка чемпіонату України серед дівчат
50 СІРЯК КАТЕРИНА легка атлетика КМС чемпіонка України серед юніорок
51 ЛИСАК КАТЕРИНА плавання МСУ Призерка чемп. України серед юнаків
52 ОГНЬОВ В'ЯЧЕСЛАВ плавання МСУ Чемпіон України серед юнаків
53 КОСИЛО НАЗАРІЙ плавання МСУ Призер чемп. України серед юнаків
54 МІКІШ АНГЕЛІНА плавання МСУ Призерка чемп. України серед юнаків
55 МІЛЕЦЬКА ЯНА плавання КМСУ Призерка чемп. України серед юнаків
56 РЕБЧЕНКО ОЛЕНА синхронне плавання МСУ Призерка чемпіонату України 
57 ДІДОРЕНКО СОЛОМІЯ синхронне плавання МСУ Призерка чемпіонату України 
58 БОНДИРЕВА ДАР'Я синхронне плавання КМСУ Призерка чемпіонату України 
59 САМОКИШ КИРИЛО теніс настільний МСУ Чемпіон  України серед молоді
60 ОЦУПОК АНТОН акробатика МСУ Призер чемпіонату Європи
61 РУБАН СОФІЯ футбол І І етап чемпіонату Європи
62 ГАЙДУК ЯРОСЛАВ фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед кадетів
63 ЗЛИЙ ВЛАДИСЛАВ фехтування МСУ Чемпіон України серед юніорів (ком.)
64 НІКІТІН ЮРІЙ фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед юніорів
65 ТВЕРДОХЛІБ ДМИТРО фехтування МСУ призер чемпіонату України серед кадетів
66 ТКАЧУК ІВАН фехтування КМСУ призер чемпіонату України 
67 ЩЕРБА АНДРІЙ фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед юніорів
68 БАКАСТОВА ЮЛІЯ фехтування МСУ призерка чемпіонату України серед юніорів
69 БОСОВА ВАЛЕНТИНА фехтування МСУ ЧемпіонкаУкраїни серед юніорів (ком.)
70 ДАНИЛЕНКО ГАННА фехтування КМСУ ЧемпіонкаУкраїни серед юніорів (ком.)
71 МАРЦЕНЮК МАРІЯ фехтування МСУ ЧемпіонкаУкраїни серед юніорів (ком.)
72 ПАЩЕНКО АНАСТАСІЯ фехтування МСУ ЧемпіонкаУкраїни серед юніорів (ком.)
73 ПИСАРЕНКО ОЛЕНА фехтування І ЧемпіонкаУкраїни серед юніорів (ком.)
74 СУЛАЦЬКА ГАННА фехтування МСУ Призерка чемпіонату України
75 ЦІМБОЛИНЕЦЬ АНГЕЛІНА фехтування МСУ ЧемпіонкаУкраїни серед юніорів (ком.)