Р Е З Е Р В
           З Б І Р Н О Ї   К О М А Н Д И  У К Р А Ї Н И -2015             
         
1 ДУМЧЕВА АНАСТАСІЯ легка атлетика І призерка чемпіонату України серед дівчат
2 ПИРОЖЕНКО КСЕНІЯ легка атлетика І призерка чемпіонату України серед дівчат
3 ЛЯШЕНКО ПАВЛО легка атлетика І чемпіон  України серед юнаків
4 МАРТИНЕНКО ОЛЕКСІЙ легка атлетика КМС чемпіон України серед юніорів
5 МІЩЕНКО ЗАХАР легка атлетика КМС призер чемпіонату України серед юнаків
6 ОГОЛЬ ПАВЛО легка атлетика КМС призер чемпіонату України серед юніорів
7 СТРУТІНСЬКИЙ ВЛАД легка атлетика І учасник чемпіонату України серед юнаків
8 ГАЛІНІЧЕВ МАКСИМ бокс І Призер чемпіонату України (ю-ри) 
9 КОРОЛЬ СЕРГІЙ бокс КМСУ Чемпіон України серед юніорів
10 ЮХНЕНКО ДЕНИС бокс КМСУ Призер  чемп. України серед юніорів
11 АНДРОСОВ ЄГОР фехтування КМСУ фіналіст чемпіонату України серед кадетів 
12 ДІДЕНКО ВІТАЛІЙ фехтування КМСУ переможець чемпіонату України серед кадетів 
13 ІСАКОВ ЄГОР фехтування КМСУ фіналіст чемпіонату України серед кадетів 
14 КОВАЛЕНКО ВЛАДИСЛАВ  фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед кадетів
15 ЛЕВЧУК ВЛАДИСЛАВ фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед кадетів
16 МЕЛЬНИК БОРИС фехтування МСУ переможець чемпіонату України серед кадетів 
17 СВЯТНЕНКО БОГДАН фехтування КМСУ фіналіст чемпіонату України серед кадетів 
18 ТЮТЮННИК ДЕНИС фехтування КМСУ фіналіст чемпіонату України серед кадетів 
19 ШАТАЙЛО ДМИТРО фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед кадетів
20 ШЕВЧЕНКО РУСЛАН фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед кадетів
21 ЯЦЮК ОЛЕКСАНДР фехтування КМСУ призер чемпіонату України серед кадетів
22 ДЕРЕВ'ЯНКО АНАСТАСІЯ  фехтування КМСУ фіналістка чемпіонату України серед кадетів 
23 ОГАНЕСЯН ОЛЕНА  фехтування КМСУ призерка чемпіонату України серед кадетів
24 ПАВЛЮК ДАР'Я  фехтування МСУ призерка чемпіонату України серед кадетів
25 ПАДАЛКІНА ДІАНА фехтування КМСУ призерка чемпіонату України серед кадетів
26 ЧУМАК ГАННА фехтування КМСУ призерка чемпіонату України серед кадетів
27 ПЕРЕБИЙНІС ВЕРОНІКА теніс настільний КМС  Чемпіонка  України серед дівчат
28 ПРИХОДЬКО ЯРОСЛАВА теніс настільний КМС Чемпіонка України серед дівчат
29 КАБАНОВ РУСЛАН стрибки у воду КМСУ  Призер чемпіонату України  (ю)
30 ГРИГОРЕНКО ВІКТОРІЯ стрибки у воду І  Призерка чемпіонату України (ю)
31 ВОРОЧЕК ДАР’Я гімнастика спортивна МСУ Призерка чемп. України серед дівчат
32 МУРАЙ ДАР’Я гімнастика художня КМСУ  переможниця чемп. України серед юнаків
33 СТАВИЦЬКА АНАСТАСІЯ гімнастика художня КМСУ  переможниця чемп. України серед юнаків
34 КОВАЛЬОВА НАТАЛІЯ гімнастика художня КМСУ  призерка чемпіонату України серед юнаків
35 НУРАЛІЄВ ЕЛЬМАР боротьба греко-римська МСУ призер чемпіонату Європи
36 ГИСАР ВЛАДИСЛАВ  веслування академічне КМСУ призер чемпіонату України серед молоді
37 РЯСКИЙ ВЛАДИСЛАВ  веслування академічне І чемпіон України серед юнаків
38 АНДРЄЄВА АНАСТАСІЯ   веслування академічне КМСУ призерка чемпіонату України серед юніорів
39 КОЖУШКО АЛІСА   веслування академічне І призерка чемпіонату України серед юніорів
40 ПОПРАВКА ВІКТОРІЯ  веслування академічне КМСУ призерка чемпіонату України серед юніорів
41 ПРИСЯЖНЮК ЮЛІЯ   веслування академічне КМСУ призерка чемпіонату України серед юніорів
42 СИЛА КСЕНІЯ   веслування академічне І призерка чемпіонату України серед юніорів
43 СКОРИК НАДІЯ   веслування академічне КМСУ призерка чемпіонату України серед юніорів
44 БАЧИНСЬКА АНАСТАСІЯ  гімнастика спортивна І Призерка чемпіонату України (ю)
45 ПАХНО ВІТАЛІЯ  гімнастика спортивна І Фіналістка чемпіонату України (ю)
46 КОРЖ ОЛЕКСАНДРА  гімнастика спортивна КМСУ Фіналістка чемпіонату України (ю)
47 СМІРНОВ АНТОН  гімнастика спортивна КМСУ Призерка чемпіонату України (ю)
48 СМІРНОВ АРТЕМ  гімнастика спортивна КМСУ Фіналіст чемпіонату України (ю)
49 ПІДВАЛЬНИЙ ВОЛОДИМИР  гімнастика спортивна І Фіналіст чемпіонату України (ю)
50 ТУРЕНКО НІКІТА  гімнастика спортивна КМСУ Призер чемпіонату України  (ю)
51 ВІВЧАРИК ОЛЕКСАНДР  гімнастика спортивна І Фіналіст чемпіонату України (ю)
52 ВОРОЧЕК ДАР'Я  гімнастика спортивна КМСУ Фіналістка чемпіонату України (ю)
53 СМАГІН ЛЕВ дзюдо ІІ Фіналіст чемпіонату України (ю)
54 КВАСКО НАДІЯ дзюдо КМСУ Призерка чемпіонату України (ю)
55 КРИВОРОТ ОЛЕКСАНДР дзюдо І Призер чемпіонату України  (ю)
56 МАГОМЕДОВ АСІЛЬДАР дзюдо КМСУ Чемпіон України (ю)
57 АПАНАСЬОНОК МИКОЛА дзюдо КМСУ травма
58 САМПАН ВАСИЛІЙ дзюдо КМСУ Призер чемпіонату України  (ю)
59 ХАЛМАТОВ ДІЛЬШОТ дзюдо КМСУ Чемпіон України (ю)
60 ЦЮХ ДМИТРО дзюдо КМСУ Призер чемпіонату України  (ю)
61 ЧЕРКАЙ ОЛЕКСАНДР дзюдо МСУ Чемпіон України (ю)
62 МАКУХА ОЛЕКСАНДР дзюдо МСУ Призер чемпіонату України серед молоді
63 КУХАР ВІТАЛІЙ велоспорт КМС призер чемпіонату України серед юніорів
64 ДАХНОВСЬКИЙ КОСТЯНТИН велоспорт КМС чемпіон України серед юнаків
65 КОВАЛЬОВ ДМИТРО велоспорт КМС учасник чемпіонату України серед юнаків
66 ПІДОПРИГОРА ЕЛИЗАЕТА синхронне плавання КМСУ Фіналістка чемпіонату України (ю)
67 ЛЕНЬКОВСЬКА ЮСТИНА плавання І Чемпіонка України (ю)
68 ПЧЕЛЬНІКОВА АННА плавання КМСУ Призерка чемпіонату України (ю)
69 КОСИЛО НАЗАР плавання МСУ Призер чемпіонату України  (ю)
70 АВРАМЧУК ІВАННА легка атлетика І чемпіонка України серед юніорок