С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидат, резерв),
затвердженого наказом (Мінмолодьспорту),  з 01.09.2019 р.
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
                 
           
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Хрипко Нікіта 2002 І бокс   к   Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
2 Баблюк Дмитро 2003 11 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
3 Попов Роман 2003 11 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
4 Носачук Денис 2003 10 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
5 Звада Артьом 2005 9 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
6 Сосюк Ілля 2003 11 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
7 Абрамов Владислав 2002 І к боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
8 Абрамов Микита 2002 І к боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
9 Мамека Віталій 2001 ІІ к боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
10 Прус Ростислав 2004 9 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
11 Шарапов Кирило 2003 11 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
12 Максютенко Іван 2001 ІІ к боротьба греко-римська     р Сардарян А.М.
13 Кошовий Руслан 2000 ІІ к велоспорт   к   Горкуша А.А.
14 Калюга Валерія 2001 ІІ к велоспорт   к   Федорова О.В.
15 Малінова Діана 2003 11 велоспорт     р Федорова О.В.
16 Марчук Андрій 2001 ІІ к веслування акад.   к   Ромашко Н.А., Борецький
17 Беляєв Даніель 2002 І к веслування акад.     р Ромашко Н.А.
18 Гарбарук Катерина 2002 вип. веслув.акад.     р Кроль І.А.
19 Заволока Юлія 2003 І к веслування акад.     р Ромашко Н.А., Тимко 
20 Ликова Анна 2002 І к веслування акад.     р Ромашко Н.А., Тимко 
21 Перемей Вероніка 2002 вип. веслув.акад.     р Кроль І.А.
22 Романченко Тетяна 2001 ІІ к веслування акад.     р Ромашко Н.А.
23 Хропот Ольга 2003 11 веслування акад.     р Кроль І.А.
24 Бачинська Анастасія 2003 11 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
25 Муржак Даря 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
26 Куліній Катерина 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
27 Мокляк Тетяна 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
28 Мотак Анастасія 2004 8 гімнастика спорт. о     Каюкова Ю.М.
29 Безтільна Руслана 2006 7 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
30 Батрона Даніела 2006 8 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
31 Гончар Вікторія 2006 8 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
32 Кошеленко Карина 2004 9 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
33 Губарева Елізавета 2004 10 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
34 Борисова Марія 2005 9 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
35 Будяшкіна Анастасія 2001 І гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
36 Корж Олександра 2001 ІІк гімнастика спорт.   к   Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
37 Дикальчук Софія 2003 11 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
38 Пономарьова Катерина 2007 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
39 Зубкова Анастасія 2008 6 гімнастика спорт.     р Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
40 Радкевич Дар'я 2007 6 гімнастика спорт.     р Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
41 Рідецька Каріна 2007 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
42 Касяненко Юлія 2006 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
43 Антощенко Микола 2004 9 гімнастика спорт.     р Оверченко С.Ф.
44 Мельников Микита 2003 10 гімнастика спорт.     р Курабцев Д.А.
45 Лащевська Анна 2007 6 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.
46 Невочинська Каріна 2008 6 гімнастика спорт.     р Горбач З.І.
47 Лиска Дар'я 2007 6 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.
48 Панчук Олександра 2004 9 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
49 Красюк Ніколь 2004 10 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
50 Цибуля Софія 2004 9 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
51 Щербакова Дар'я 2005 8 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
52 Баєва Діана  2005 9 гімнастика худож.     р Дерюгіна І.І.
53 Тур Меланія 2005 9 гімнастика худож.     р Дерюгіна І.І.
54 Чижевська Анастасія 2002 11 дзюдо о     Балаян К.А., Яценко С.М.
55 Птушка Маргарита 2002 11 дзюдо   к   Балаян К.А., Яценко С.М.
56 Корнута Вікторія 2003 11 дзюдо   к   Балаян К.А., Яценко С.М.
57 Стрельченко Христина 2001 І дзюдо   к   Балаян К.А., Яценко С.М.
58 Логойда Ірина 2001 ІІ к дзюдо   к   Балаян К.А., Яценко С.М.
59 Шинкоренко Інна 2004 10 дзюдо     р Балаян К.А., Яценко С.М.
60 Зайченко Олексій 2003 11 дзюдо     р Балаян К.А., Яценко С.М.
61 Стукаленко Ольга 2003 11 дзюдо     р Балаян К.А., Яценко С.М.
62 Лисенко Юліана 2003 11 дзюдо     р Балаян К.А., Яценко С.М.
63 Баранов Денис 2001 ІІ к легка атлетика  о     Шурмельов С.О.
64 Гонський Олександр 2001 ІІ к легка атлетика  о     Москаленко О.І.Макарчук
65 Новіков Валентин 2000 ІІ к легка атлетика    к   Гурневич В.
66 Авдеєв Богдан 2002 І к легка атлетика     р Прокудін О.М., Юрчук 
67 Бабіцька Маргарита 2002 І к легка атлетика      р Окрайченко К.Й.
68 Бондар Анжеліка 2003 11 легка атлетика      р Москаленко О.І.Макарчук
69 Бурда Роман 2001 ІІ к легка атлетика      р Голубцов А.В.
70 Косів Валентина 2003 11 легка атлетика      р Сухоносов С.І.
71 Костенко Анна 2002 І к легка атлетика      р Голубцов А.В.
72 Крутієнко Руслан 2003 11 легка атлетика      р Сухоносов С.І.
73 Кучеренко Веніамін 2002 11 легка атлетика      р Шурмельов С.О.
74 Мартинчук Діана 2002 І к легка атлетика     р Прокудін О.М., Карандюк К.Є.
75 Махно Михайло 2003 10 легка атлетика     р Прокудін О.М., Карандюк К.Є.
76 Назаров Владислав 2001 ІІ к легка атлетика      р Голубцов А.В.
77 Оксенюк Тетяна 2003 11 легка атлетика      р Москаленко О.І.Макарчук
78 Остапчук Лілія 2004 10 легка атлетика     р Окрайченко К.Й.
79 Петренко Дмитро 2002 І к легка атлетика     р Москаленко О.І. 
80 Юзофенко Поліна 2001 ІІк плавання   к   Голуб М.О.
81 Пальоха Христина 2004 10 плавання   к   Шамич В.М.
82 Сагайдак Степан 2001 ІІк плавання   к   Макаренко
83 Смаль Олексій 2000 ІІк плавання   к   Макаренко
84 Сопельняк Аліса 2004 10 плавання синхронне   к   Вихорева О.,Пилипчук І.
85 Корж Дар'я 2003 11 плавання синхронне   к   Вихорева О.,Пилипчук І.
86 Бутко Марія 2005 9 плавання синхронне     р Вихорева О.,Пилипчук І.
87 Рибкіна Олександра 2005 9 плавання синхронне     р Вихорева О.,Пилипчук І.
88 Могильна Ульяна 2005 8 плавання синхронне     р Вихорева О.,Пилипчук І.
89 Маринцева Марія 2004 9 плавання синхронне     р Вихорева О.,Пилипчук І.
90 Стрельцова Євгенія 2005 9 плавання синхронне     р Вихорева О.,Пилипчук І.
91 Сверчкова Віолетта 2002 І стрибки у воду   к   Іваненко О.С
92 Антонів Антон 2003 11 стрибки у воду   к   Іваненко О.С
93 Олійник Костянтин 2002 11 стрільба кульова     р Бойкова С.А.
94 Кігітов Єгор 2000 ІІк стрільба кульова     р Бойкова С.А.
95 Кривонос Марія 2000 ІІ к фехтування о     Хісматуліна О.В.
96 Гумен Василь  2002 І к фехтування   к   Давидян Г.Д.
97 Домбровська Лідія 2002 І к фехтування   к   Оболенський О.Л.
98 Мисливець Михайло 2001 ІІ к фехтування   к   Оболенський О.Л.
99 Семенов Єгор 2003 11 фехтування   к   Гурін Ю.С.
100 Славинська Альбіна 2002 І к фехтування   к   Гарін О.В.
101 Блохіна Анастасія 2003 11 фехтування     р Хісматуліна О.В.
102 Зирянова Ірина 2003 11 фехтування     р Дмитренко Г.Б.
103 Григорук Олександр 2003 11 фехтування     р Гурін Ю.С.
104 Гумен Павло 2003 11 фехтування     р Гайдук Я.В.
105 Знахаренко Богдан 2003 11 фехтування     р Оболенський О.Л.
106 Колесніченко Юлія 2003 11 фехтування     р Оболенський О.Л.
107 Красновид Роман 2005 9 фехтування     р Давидян Г.Д.
108 Литвиненко Олексій 2004 10 фехтування     р Оболенський О.Л.
109 Лісовий Богдан 2003 11 фехтування     р Шаркіна Т.О.
110 Максимова Майа 2003 11 фехтування     р Хісматуліна О.В.
111 Маслов Георгій 2002 І к фехтування     р Яковенко П.Д.
112 Пнівчук Богдан 2001 І к фехтування     р Есауленко Є.О.
113 Слов'як Василь 2004 10 фехтування     р Шаркіна Т.О.
114 Смирнова Анна 2002 11 фехтування     р Гурін Ю.С.
115 Тахтабаєв Генріх 2002 І к фехтування     р Гайдук Я.В.
116 Тімченко Юлія 2003 11 фехтування     р Хісматуліна О.В.
117 Кушнір Ірина 2002 І футбол     р Верезубова Т.О.
118 Третяк Назар 2004 10 додатковий контингент теніс настільний     р Король В.І. 
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидат, резерв),
затвердженого наказом (Мінмолодьспорту) , що навчаються станом на 01.09.2019 р.
                 
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
1 2 3 4 5 9 10 11 12
гімнастика спортивна
1 Бачинська Анастасія 2003 11 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
2 Муржак Даря 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
3 Куліній Катерина 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
4 Мокляк Тетяна 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
5 Мотак Анастасія 2004 8 гімнастика спорт. о     Каюкова Ю.М.
6 Безтільна Руслана 2006 7 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
7 Батрона Даніела 2006 8 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
8 Гончар Вікторія 2006 8 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
9 Кошеленко Карина 2004 9 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
10 Губарева Елізавета 2004 10 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
11 Борисова Марія 2005 9 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
12 Будяшкіна Анастасія 2001 І гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
13 Корж Олександра 2001 ІІк гімнастика спорт.   к   Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
14 Дикальчук Софія 2003 11 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
15 Пономарьова Катерина 2007 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
16 Зубкова Анастасія 2008 6 гімнастика спорт.     р Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
17 Радкевич Дар'я 2007 6 гімнастика спорт.     р Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
18 Рідецька Каріна 2007 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
19 Касяненко Юлія 2006 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
20 Антощенко Микола 2004 9 гімнастика спорт.     р Оверченко С.Ф.
21 Мельников Микита 2003 10 гімнастика спорт.     р Курабцев Д.А.
22 Лащевська Анна 2007 6 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.
23 Невочинська Каріна 2008 6 гімнастика спорт.     р Горбач З.І.
24 Лиска Дар'я 2007 6 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидат, резерв),
затвердженого наказом (Мінмолодьспорту) , що навчаються станом на 01.09.2018 р.
                 
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
1 2 3 4 5 9 10 11 12
 
1 Островська Анна 2000 ІІк дзюдо о     Балаян К.А.
2 Саркісян Карина 2000 ІІк дзюдо о     Балаян К.А.
3 Зборошенко Діана 2001 Ік дзюдо   к   Балаян К.А.
4 Вербецька Акіліна 2000 І к дзюдо   к   Халматов Ш.Ш.
5 Чижевська Анастасія 2002 10 дзюдо   к   Халматов Ш.Ш.
6 Жуковська Анжела 2000 ІІ к дзюдо     р Халматов Ш.Ш.
7 Кім Анастасія 2000 ІІ к дзюдо     р Балаян К.А.
8 Птушка Маргарита 2002 10 дзюдо     р Халматов Ш.Ш.
9 Логойда Ірина 2001 І к дзюдо     р Халматов Ш.Ш.
10 Корнута Вікторія 2003 10 дзюдо     р Халматов Ш.Ш.
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидати і резерв),
затвердженого наказом Мінмолодьспорту, що навчаються станом на 01.09.2018 р.
                 
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
1 2 3 4 5 9 10 11 12
1 Абрамов Владислав 2002 11 боротьба вільна   к   Семенюшко О.І.
2 Абрамов Микита 2002 11 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.
3 Василенко Артем 2001 11 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.
4 Ричко Роман 2000 ІІ к боротьба вільна     р Семенюшко, Захарків
5 Чорноокий Влад 2001 І к боротьба вільна     р Семенюшко, Захарків
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидат, резерв),
затвердженого наказом (Мінмолодьспорту), що навчаються станом на 01.09.2018 р.
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
           
           
1 2 3 4 5 9 10 11 12
1 Федосенко Єгор 2000 9 бокс     р Ткаченко Д.В.
2 Лупенко Євгеній 2002 11 бокс     р Ткаченко Д.В.
3 Хрипко Нікіта 2002 11 бокс     р Сурженко М.О.
4 Баблюк Дмитро 2003 10 бокс     р Ткаченко Д.В.
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидати і резерв),
затвердженого наказом Мінмолодьспорту, що навчаються станом на 01.09.2017
                 
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
1 2 3 4 5 9 10 11 12
 
1 Возняк Анастасія 1998 ІІ к гімнастика худож. о     Дерюгіни А.М., І.І.
2 Ханіна Валерія 1999 ІІ к гімнастика худож. о     Дерюгіни А.М., І.І.
3 Юзьвяк Валерія 1999 ІІ к гімнастика худож. о     Дерюгіни А.М., І.І.
4 Д'яченко Олена 2001 11 гімнастика худож. о     Дерюгіни А.М., І.І.
5 Кобець Дар'я 2000 11 гімнастика худож. о     Дерюгіни А.М., І.І.
6 Бихно Аліна 1999 ІІ к гімнастика худож.   к   Дерюгіни А.М., І.І.
7 Мурай Дар'я 2001 11 гімнастика худож.   к   Дерюгіни А.М., І.І.
8 Паранюк Катерина 2001 11 гімнастика худож.   к   Дерюгіни А.М., І.І.
9 Ольховська Аліна 2001 11 гімнастика худож.   к   Дерюгіни А.М., І.І.
10 Ольховська Юлія 2001 11 гімнастика худож.   к   Дерюгіни А.М., І.І.
11 Боднарчук Маріола 2002 10 гімнастика худож.   к   Дерюгіни А.М., І.І.
12 Артеменко Крістіна 2002 10 гімнастика худож.     р Дерюгіни А.М., І.І.
13 Довженко Тетяна 2002 10 гімнастика худож.     р Дерюгіни А.М., І.І.
14 Височанська Марія 2002 10 гімнастика худож.     р Дерюгіни А.М., І.І.
15 Сідак Аліна 2002 10 гімнастика худож.     р Дерюгіни А.М., І.І.
16 Нікольченко Влада 2002 10 гімнастика худож.     р Дерюгіни А.М., І.І.
        СПИСОК        
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидати і резерв),
затвердженого наказом Мінмолодьспорту, що навчаються станом на 01.09.2017 р.
                 
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
1 2 3 4 5 9 10 11 12
 
1 Сила Ксенія 1998 ІІ к веслув.акад. о     Ромашко Н.А.
2 Скорик Надія 1999 ІІ к веслув.акад.   к   Ромашко Н.А.
3 Хропот Ольга 2002 9 веслув.акад.     р Кроль І.А.
4 Гарбарук Катерина 2002 10 веслув.акад.     р Кроль І.А.
5 Коваленко Людмила 2002 10 веслув.акад.     р Кроль І.А.
6 Фесенко Олена 2002 10 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
7 Ніцевич Владислав 2002 10 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
8 Верченко Вадим 2001 11 веслув.акад.     р Савицький
9 Іванецький Ярослав 2001 11 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
10 Ліщенко Інна 2001 11 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
11 Романченко Тетяна 2001 11 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
12 Марчук Андрій 2001 11 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
13 Шпунтова Марина 2001 11 веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
14 Шкура Богдан 2000 11 веслув.акад.     р Ігнатенко
15 Пахар Антон 2000 І к веслув.акад.     р Ромашко Н.А.
                 
                 
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидати і резерв),
затвердженого наказом Мінмолодьспорту, що навчаються станом на 01.09.2016 р.
                 
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
1 2 3 4 5 9 10 11 12
 
1 Кутиркіна Лариса 2002 9 плавання синхронне     р Пилипчук І.Г.
2 Стуленкова Катерина 2001 10 плавання синхронне     р Вихорева О.Ю.
3 Стуленкова Софія 2001 10 плавання синхронне     р Вихорева О.Ю.
4 Ковтун Аліса 2000 10 плавання синхронне     р Вихорева О.Ю.
С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидат, резерв),
затвердженого наказом (Мінмолодьспорту), що навчаються станом на 01.09.2018 р.
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
           
           
1 2 3 4 5 9 10 11 12
1 Бачинська Анастасія 2003 10 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
2 Будяшкіна Анастасія 2001 11 гімнастика спорт. о     Каюкова Ю.М.
3 Корж Олександра 2001 Ік гімнастика спорт. о     Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
4 Варінська Діана 2001 ІІк гімнастика спорт. о     Каюкова Ю.М.
5 Ярмоленко Валерія 2001 Ік гімнастика спорт. о     Горбач З.І.
6 Говзан Ірина 2000 ІІк гімнастика спорт. о     Горбач З.І.
7 Гриневич Владислав 2000 ІІк гімнастика спорт. о     Оверченко С.Ф.
8 Дикальчук Софія 2003 10 гімнастика спорт. о     Горбач З.І.
9 Муржак Даря 2004 9 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
10 Микицей Софія 2000 ІІк гімнастика спорт.   к   Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
11 Куліній Катерина 2004 9 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
12 Кошеленко Карина 2004 9 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
13 Мокляк Тетяна 2004 9 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
14 Рубцова Сабріна 2003 10 гімнастика спорт.   к   Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
15 Постой Володимир 2002 11 гімнастика спорт.   к   Оверченко С.Ф.
16 Малюк Андрій 2001 Ік гімнастика спорт.   к   Оверченко С.Ф.
17 Черепаха Софія 2002 11 гімнастика спорт.   к   Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
18 Пономарьова Катерина 2007 6 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
19 Рідецька Каріна 2007 6 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
20 Батрона Даніела 2006 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
21 Гончар Вікторія 2006 7 гімнастика спорт.     р Горбач З.І.
22 Комар Владислава 2006 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
23 Антощенко Микола 2004 8 гімнастика спорт.     р Оверченко С.Ф.
24 Мотак Анастасія 2004 8 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.