С П И С О К
учнів(студентів) Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного,
 які увійшли до складу збірних команд України (основний, кандидат, резерв),
затвердженого наказом (Мінмолодьспорту), з 01.01.2020 року
Прізвище  та  ім' я Рік Клас Вид Склад команди П.І.Б.
п/п спортсмена народ- в якому спорту основний кандидат резерв тренера
    ження нав-    
      чається    
                 
           
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Хрипко Нікіта 2002 І бокс   к   Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
2 Плісак Олексій 2004 10 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
3 Федорчук Богдан 2005 9 бокс     р Сурженко О.М.,Ткаченко Д.В.
4 Абрамов Микита 2002 І к боротьба вільна   к   Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
5 Абрамов Владислав 2002 І к боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
6 Кулакевич Віталій 2003 11 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
7 Прус Ілля 2004 9 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
8 Прус Ростислав 2004 9 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
9 Шуба Дмитро 2004 9 боротьба вільна     р Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.
10 Синицький Данило 2004 10 боротьба вільна     р Захарків С., Несвятипаска Д.
11 Шарапов Кирило 2003 11 боротьба вільна     р Захарків С., Несвятипаска Д.
12 Гаврічкін Микола 2003 11 боротьба греко-римська     р Сардарян А.М.
13 Куліков Владислав 2003 10 боротьба греко-римська     р Сардарян А.М.
14 Максютенко Іван 2001 І к боротьба греко-римська     р Сардарян А.М.
15 Калюга Валерія 2001 ІІ к велоспорт о     Федорова О.В.
16 Бондарчук Антон 2002 І к велоспорт   к   Горкуша А.А.
17 Малінніков Максим 2002 І к велоспорт   к   Горкуша А.А.
18 Малінова Діана 2003 11 велоспорт     р Федорова О.В.
19 Заволока Юлія 2003 І к веслування акад. о     Ромашко Н.А., Тимко 
20 Беляєв Даніель 2002 І к веслування акад.   к   Ромашко Н.А.
21 Гарбарук Катерина 2002 І к веслування акад.   к   Кроль І.А.
22 Марчук Андрій 2001 ІІ к веслування акад.   к   Ромашко Н.А., Борецький
23 Перемей Вероніка 2002 І к веслування акад.   к   Кроль І.А.
24 Бикова Ганна 2003 11 веслування акад.     р Кроль І.А.
25 Ліберт Анна Марія 2003 11 веслування акад.     р Кроль І.А.
26 Савенкова Вікторія 2004 10 веслування акад.     р Кроль І.А.
27 Хропот Ольга 2003 11 веслування акад.     р Кроль І.А.
28 Бачинська Анастасія 2003 11 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
29 Мотак Анастасія 2004 9 гімнастика спорт. о     Каюкова Ю.М.
30 Губарева Елізавета 2004 10 гімнастика спорт. о     Каюкова Ю.М.
31 Муржак Даря 2004 10 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
32 Куліній Катерина 2004 10 гімнастика спорт. о     Першина О.М., Лев Г.В.
33 Лащевська Анна 2007 6 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
34 Лиска Дар'я 2007 7 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
35 Безтільна Руслана 2006 7 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
36 Касяненко Юлія 2006 7 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
37 Батрона Даніела 2006 8 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
38 Гончар Вікторія 2006 8 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
39 Груньова Софія 2005 8 гімнастика спорт.   к   Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
40 Борисова Марія 2005 9 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
41 Хижняк Анна 2006 8 гімнастика спорт.   к   Першина О.М., Лев Г.В.
42 Кошеленко Карина 2004 10 гімнастика спорт.   к   Горбач З.І.
43 Борисова Марія 2005 9 гімнастика спорт.   к   Каюкова Ю.М.
44 Мельников Микита 2003 10 гімнастика спорт.   к   Курабцев Д.А.
45 Александрова Анастас. 2008 6 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
46 Зубкова Анастасія 2008 6 гімнастика спорт.     р Никитенко А.О.,Чікова Е.Є.
47 Невочинська Каріна 2008 6 гімнастика спорт.     р Горбач З.І.
48 Чефранова Марта 2008 6 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.
49 Пономарьова Катерина 2007 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
50 Жгут Богдана 2007 7 гімнастика спорт.     р Каюкова Ю.М.
51 Рідецька Каріна 2007 7 гімнастика спорт.     р Першина О.М., Лев Г.В.
52 Юзифишин Анастасія 2006 7 гімнастика спорт.     р Горбач З.І.
53 Антощенко Микола 2004 9 гімнастика спорт.     р Оверченко С.Ф.
54 Красюк Ніколь 2004 10 гімнастика худож. о     Дерюгіна І.І.
55 Баєва Діана  2005 9 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
56 Панчук Олександра 2004 9 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
57 Тур Меланія 2005 9 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
58 Цибуля Софія 2004 9 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
59 Щербакова Дар'я 2005 8 гімнастика худож.   к   Дерюгіна І.І.
60 Городнича Поліна 2005 8 гімнастика худож.     р Дерюгіна І.І.
61 Чижевська Анастасія 2002 11 дзюдо о     ЯценкоС.,Балаян К.,Потапчук С.
62 Корнута Вікторія 2003 11 дзюдо   к   ЯценкоС.,Балаян К.,Потапчук С.
63 Стукаленко Ольга 2003 11 дзюдо   к   ЯценкоС.,Балаян К.,Потапчук С.
64 Лисенко Юліана 2003 11 дзюдо   к   ЯценкоС.,Балаян К.,Потапчук С.
65 Логойда Ірина 2001 ІІ дзюдо   к   ЯценкоС.,Балаян К.,Потапчук С.
66 Стрельченко Христина 2001 І дзюдо   к   Балаян К.А., Яценко С.М.
67 Васильєв Віктор 2003 11 дзюдо     р ЯценкоС.,Балаян К.,Потапчук С.
68 Шинкаренко Інна 2004 11 дзюдо     р Балаян К.А., Яценко С.М.
69 Птушка Маргарита 2002 І к дзюдо     р Балаян К.А., Яценко С.М.
70 Гонський Олександр 2001 ІІ к легка атлетика  о     Москаленко О.І.Макарчук
71 Бабіцька Маргарита 2002 І к легка атлетика    к   Окрайченко К.Й.
72 Баранов Денис 2001 ІІ к легка атлетика    к   Шурмельов С.О.
73 Бурда Роман 2001 ІІ к легка атлетика    к   Голубцов А.В.
74 Габеєв Никита 2002 І к легка атлетика    к   Окрайченко К.Й.
75 Довгуша Ірина 2000 І к легка атлетика    к   Москаленко О.І.Макарчук
76 Коломійчук Борис 2001 І к легка атлетика    к   Журавльов В.К.
77 Костенко Анна 2002 І к легка атлетика    к   Голубцов А.В.
78 Кучеренко Веніамін 2002 11 легка атлетика    к   Шурмельов С.О.
79 Назаров Владислав 2001 ІІ к легка атлетика    к   Голубцов А.В.
80 Новіков Валентин 2000 ІІ к легка атлетика    к   Гурневич В.
81 Онуфрієва Ганна 2002 І к легка атлетика    к   Голубцов А.В.
82 Петренко Дмитро 2002 І к легка атлетика    к   Москаленко О.І.Макарчук
83 Янчик Дмитро 2002 І к легка атлетика    к   Шурмельов С.О.
84 Бондар Анжеліка 2003 11 легка атлетика      р Москаленко О.І.Макарчук
85 Граб Богдан 2002 І к легка атлетика      р Гурневич М.В.
86 Дмитровська Влерія 2004 10 легка атлетика      р Сухоносов С.І.
87 Соломеннік Вікторія 2004 10 легка атлетика      р Сухоносов С.І.
88 Косів Валентина 2003 11 легка атлетика      р Сухоносов С.І.
89 Кітроцький Денис 2003 11 легка атлетика      р Гурневич В.М.
90 Крутієнко Руслан 2003 11 легка атлетика      р Гурневич В.М.
91 Щаслива Світлана 2003 11 легка атлетика      р Москаленко О.І.Макарчук
92 Мартинчук Діана 2002 І к легка атлетика     р Прокудін О.М., Карандюк К.Є.
93 Махно Михайло 2003 10 легка атлетика     р Прокудін О.М., Карандюк К.Є.
94 Оксенюк Тетяна 2003 11 легка атлетика      р Москаленко О.І.Макарчук
95 Остапчук Лілія 2004 10 легка атлетика     р Окрайченко К.Й.
96 Юзофенко Поліна 2001 ІІк плавання о     Шамич В.М.
97 Наконечний Денис 2002 І к плавання   к   Шамич В.М.
98 Мазуренко Ярослав 2003 10 плавання   к   Шамич В.М.
99 Петров Денис 2001 ІІк плавання   к   Шамич В.М.
100 Маринцева Марія 2004 9 плавання синхронне о     Вихорева О.,Пилипчук І.
101 Бутко Марія 2005 9 плавання синхронне   к   Вихорева О.,Пилипчук І.
102 Козаченко Вікторія 2004 10 плавання синхронне   к   Вихорева О.,Пилипчук І.
103 Гончаренко Ніколь 2008 6 плавання синхронне     р Вихорева О.,Пилипчук І.
104 Антонів Антон 2003 11 стрибки у воду     р Іваненко О.С.
105 Олійник Костянтин 2002 11 стрільба кульова     р Бойкова С.А.
106 Кігітов Єгор 2000 ІІк стрільба кульова     р Бойкова С.А.
107 Кривонос Марія 2000 ІІ к фехтування о     Цімболинець А.І.
108 Гумен Василь  2002 І к фехтування о     Давидян Г.Д.
109 Домбровська Лідія 2002 І к фехтування   к   Оболенський О.Л.
110 Колесніченко Юлія 2003 11 фехтування   к   Оболенський О.Л.
111 Маркунін Ігор 2004 9 фехтування   к   Гурін Ю.С.
112 Пнівчук Богдан 2001 І к фехтування   к   Есауленко Є.О.
113 Славинська Альбіна 2002 І к фехтування   к   Гарін О.В.
114 Тахтабаєв Генріх 2002 І к фехтування   к   Гайдук Я.В.
115 Яковенко Дарина 2002 11 фехтування   к   Дмитренко Г.Б.
116 Безкоровайний Даніїл 2004 10 фехтування     р Антонюк П.А.
117 Білько Ілля 2004 10 фехтування     р Шаркіна Т.О.
118 Блохіна Анастасія 2003 11 фехтування     р Хісматуліна О.В.
119 Бондарев Даниїл 2003 11 фехтування     р Андреюк Л.О.
120 Гордон Ілля 2003 11 фехтування     р Андреюк Л.О.
121 Григорук Олександр 2003 11 фехтування     р Гурін Ю.С.
122 Гумен Павло 2003 11 фехтування     р Гайдук Я.В.
123 Діус Ілля  2004 10 фехтування     р Шаркіна Т.О.
124 Епіфанов Федір 2004 10 фехтування     р Есауленко Є.О.
125 Закутній Станіслав 2005 9 фехтування     р Гурін Ю.С.
126 Зирянова Ірина 2003 11 фехтування     р Дмитренко Г.Б.
127 Знахаренко Богдан 2003 11 фехтування     р Оболенський О.Л.
128 Литвиненко Олексій 2004 10 фехтування     р Оболенський О.Л.
129 Лісовий Богдан 2003 11 фехтування     р Шаркіна Т.О.
130 Мецгер Іван 2004 10 фехтування     р Гайдук Я.В.
131 Михальова Марина 2003 11 фехтування     р Дмитренко Г.Б.
132 Семенов Єгор 2003 11 фехтування     р Гурін Ю.С.
133 Слов'як Василь 2004 10 фехтування     р Шаркіна Т.О.
134 Твардовська Анна 2004 10 фехтування     р Хісматуліна О.В.
135 Тімченко Юлія 2003 11 фехтування     р Хісматуліна О.В.
136 Шингірій Юлія 2005 9 фехтування     р Дмитренко Г.Б.
137 Кушнір Ірина 2002 І к футбол     р Верезубова Т.О.
138 Гріга Богдана 2004 9 футбол     р Верезубова Т.О.
  Всього       14 55 69  
  додатковий контингент:              
1 Мельничук Максим 2004 10 теніс настільний     р Король В.І. 
2 Третяк Назар 2004 10 теніс настільний     р Король В.І. 
  Всього           2  
ВСЬОГО : 14 55 71