<<  Червня 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

17.09.15   17:15 актова зала

papa

   Сьогоднішню зустріч було відкрито виступом заступника директора Олімпійського коледжу ім. І.Піддубного Хоменко Ірини Станіславівни щодо питань дисципліни та здоров’я спортсмена. «Ділова зустріч вимагає відповідного дрес-коду» - зауважує Ірина Станіславівна, бо деякі учні забувають правила зовнішнього вигляду на загальношкільних заходах та на уроках.

   Представник чергового 11-В класу Ісаков Єгор відзвітував про чергування на поточному тижні. Черговий клас закликав тих, хто дуже любить поспати, про необхідність вчасного приходу на сніданок. «Заощадливість – запорука багатства» - такими слушними словами Єгор попередив учнів про економію електроенергії у кімнатах.
   А чи обрали класи своїх старостів? З’ясування цього питання вибухнуло дуже емоційним, жвавим діалогом у ході переліку присутніх по класах. Тим часом життя дарує нам і приємні несподіванки: ми раді, що серед нас є сумлінні учні, які повернули власникамзагублені на цьому тижні цінні речі, за що вони отримали вдячність та бурхливі оплески усіх присутніх у залі. Це не просто приклад для наслідування, це позиція свідомого громадянина.

    Щорічно свято на честь  Дня батька відмічається у багатьох країнах у третю неділю вересня. В Україні це свято поки не набуло статус офіційного, але стало всенародним. Усе починається з родини. Саме батько створює у сім’ї почуття захищеності, мудрості. Коли батько поряд, проблеми не є проблемами … Відеосюжети про українського героя Анатолія Короля та воїнів АТО не залишило учнів байдужими. Тож пам’ятайте –

                                                                            То все батьки для вас зробили, щоб діти мріяти могли                            

І щоб до школи ви ходили, у мирі й радості жили…

     Не забудьте у неділю поздоровити своїх татусів, зізнатися їм у своїй повазі та любові!