<<  Липня 2018  >>
 пн  вт  ср  чт  пт  сб  нд 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Заступник директора з виховної  роботи железняк

Железняк Анастасія  Юріївна

біолог

Спеціаліст

Викладає предмет:  біологія

Освіта: вища,

Дніпровський національний університет ім. О. Гончара,

Факультет : біології, екології та медицини

Загальний педагогічний стаж: 7  років

Коло наукових інтересів: Інтерактивні методи на уроках біології

 Вчитель біології


  Litvinenko

Литвиненко Ірина Анатоліївна

педагог - організатор

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: вища,

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Факультет : інститут мистецтв, вчитель музики та художньої культури

Тема освіти, над якою працює вчитель: «Розвиток слухання та сприймання музики в учнів старших класів».

предмет : худ. культура , муз. мистецтво.

 

 


andronatii

 

Андронатій Людмила Анатоліївна

Вихователь  10-А класу

Спеціаліст

Освіта: вища,

Кам’янець - Подільський національний  університет імені І. Огієнка

Факультет : педагогічний

 

 


бондар левченко

 

Бондар-Левченко  Катерина Володимирівна

Спеціаліст

Вихователь

Освіта: вища,

Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова

Факультет : математики та інформатики

Викладач інформатики

 


vackovska

 

Вацковська Тетяна Михайлівна

Вихователь 9-В класу

Спеціаліст

Освіта: середня спеціальна,

Київське педагогічне училище № 2

 

 

  


гусєва

 

Гусєва Валентина Іванівна

Вихователь

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,

Київський університет ім.Т.Г.Шевченка

Факультет : хімічний

 

 


Davidenko

 

Давиденко Тетяна Вікторівна

Вихователь 11-Є класу

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,

Ровенський педагогічний інститут

Факультет : філологічний

 

 


демченко

 

Демченко Сергій Миколайович

Психолог

Спеціаліст

Освіта: вища,

Київський університет ім.Т.Г.Шевченка

Факультет : психології

 

 


Zadnipryana

 

Задніпряна Галина Юріївна

Вихователь 10-В класу

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,

Київський педагогічний інститут ім.М.Горького

Факультет : педагогічний

Нагороди: почесна грамота МОН, нагрудний знак «Відмінник освіти»

 

 


 

Zadorojnaya

 Задорожна Світлана Віталіївна

Вихователь 8-В класу

Спеціаліст

Освіта: Вища,

Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченко

Факультет : економічної географії

  


Kapranova

 

Капранова Олена Миколаївна

Вихователь 11-В класу

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: вища,

Київський державний інститут фізичної культури

Факультет : тренерський

Фізична культура і спорт

Викладач -тренер 


 

корнеєва

 

Корнєєва Валентина Сидорівна

Вихователь

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,

Київський державний педагогічний інститут ім..М.Горького

Факультет : фізмат

Вчитель математики 

 

 


 

Kravchenko

 

Кравченко Галина Василівна

Вихователь 10-Д класу

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: середня спеціальна,

 Київське педагогічне училище

 

 

 


леонтьєва

 

Леонтьєва Марія Петрівна

Вихователь 9-А класу

Спеціаліст

Освіта: вища,

Ніжинський  педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя

Факультет

 

 


любонько

 

Любонько Юлія Миколаївна

Спеціаліст

Вихователь 7-Б класу

Освіта: вища,

Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова

Факультет : психології та педагогіки

Викладач психології та практичний психолог

 

 


новицька

 

Новицька Інна Володимирівна

Спеціаліст

Вихователь 8-Г класу

Освіта: вища,

Прикарпатський університет ім. В.Стефаника

Факультет : філологічний

Викладач української мови та літератури

 


Pinchuk

 

Пінчук Віталій Савович

Вихователь 10-Б класу

Спеціаліст

Освіта: вища,

Київський інститут фізкультури

Факультет : спортивний

Викладач-тренер 

 


 

самко

 

Самко Лариса Володимирівна

Вихователь 8-А класу

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,

Київський педагогічний університет  ім. М.П. Драгоманова

Факультет : психології та педагогіки

Нагороди: почесна грамота МОН, нагрудний знак «Відмінник освіти»

  


середа

 

Середа Алла Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

Вихователь

Освіта: вища,

Кам’янець - Подільський  державний Університет

Факультет : філологічний

Вчитель української мови та літератури

 


Skopenko

 

Скопенко Валентина Іванівна

Вихователь  11-А класу

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: вища,

Педагогічне училище ім. Ушинського та

Київський Словістичний університет

 Факультет 

 

 


скірчак

 

Скірчак Тетяна Вікторівна

Спеціаліст

Вихователь 11-Д класу

Освіта: вища,

Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова

Факультет : історичний

 

 

 


Smuk

 

Смук Олена Миколаївна

Вихователь 10-Г класу

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,

Київський інститут фізкультури

Факультет : Фізичне виховання та спорт 


Soloviova

 

Соловйова Валентина Іванівна

Вихователь 6-А класу

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,

Черкаський педагогічний інститут

Факультет : вчитель рос. мови та літератури

  

 


Соломатіна

 

Соломатина Наталія Володимирівна

Вихователь 8-Б класу

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,

Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова

Факультет : психології та педагогіки

Нагороди: почесна грамота МОН, нагрудний знак «Відмінник освіти»

  

 


Стафієвська

 

Стафієвська Наталія Яківна

Вихователь

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,

Київський університет ім.Т.Г.Шевченка

Факультет : фізичний

 

 

 

 

 


Tretyak

 

Третяк Маргарита Вікторівна

Вихователь 11-Г класу

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,

Київський інститут фізкультури

Факультет : педагогічний

 

 

 


Sheremeta

 

Шеремета Ірина Михайлівна

Вихователь 9-Г класу

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г. Сковороди

Факультет : дошкільнапедагогіка і психологія

  

 


Хрущ

 

Хрущ Ольга Сергіївна

Спеціаліст

Вихователь 9-Б класу

Освіта: вища,

Одеський державний університет ім.І.І.Мечнікова

Факультет : романогерманської  філології

Філолог викладач  фр.мови