<<  Серпня 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

 

 

Андронатій

 

Старший вихователь

Андронатій Людмила Анатоліївна

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: вища, Кам’янець - Подільський національний  університет імені І. Огієнка, магістр. Викладач дошкільної педагогіки та психології.

Факультет: педагогічний

Вихователь відділення дзюдо

Педагогічний стаж: 22 роки

 


 

Задорожна

 

Задорожна Світлана Віталіївна

Вихователь відділення спортивної гімнастики

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: Вища, Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченко

Факультетекономічної географії

 

 

 


Kravchenko

 

Кравченко Галина Василівна

Вихователь відділення академічного веслування

Спеціаліст

Освіта: середня спеціальна, Київське педагогічне училище

 

 

 

 


Pinchuk

 

Пінчук Віталій Савович

Вихователь відділення футболу 2004 року

Спеціаліст ІІ категорії

Освіта: вища, Київський інститут фізкультури

Факультет: спортивний

Викладач-тренер

 


stafievska

 

Стафієвська Наталія Яківна

Вихователь

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища,Київський університет ім.Т.Г.Шевченка

Факультет: фізичний

 

 

 

 


 

бондар левченко

 

Бондар-Левченко  Катерина Володимирівна

Спеціаліст

Вихователь

Освіта: вища,Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова

Факультет: математики та інформатики

Викладач інформатики

 

 

 

 


корнеєва

 

Корнєєва Валентина Сидорівна

Вихователь

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,Київський державний педагогічний інститут ім..М.Горького

Факультет: фізмат

Вчитель математики 

 

 

 


Марцинюк

 

Марцинюк Марія Іванівна

Вихователь відділення велоспорту

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища, Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка

Факультет: психології та соціальної педагогіки

Соціальний педагог

 

 


Шута

 

Шута Наталія Володимирівна

Вихователь відділення спортивної гімнастики

Спеціаліст

Освіта: вища, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

Факультет: інженерно-педагогічний

Вчитель трудового навчання, виробничих технологій, конструювання і моделювання одягу, креслення та безпеки життєдіяльності

 

 

 


 

гусєва

 

Гусєва Валентина Іванівна

Вихователь

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища,

Київський університет ім.Т.Г.Шевченка

Факультет : хімічний

 

 


 Гайдук

 

Гайдук Ярослав Валентинович

Вихователь відділення фехтування (шпага, шабля)

Спеціаліст

Освіта: неповна вища, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

 

 

 

 

 


 

 Гаркуша Яна 

Cтарший вихователь

Горкуша Яна Іванівна

Спеціаліст

Освіта:вища,Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

Вихователь відділення велоспорт

 

 

 

 

Бебко 

Бебко Олександр Андрійович

Вихователь відділення греко-римська боротьба

Спеціаліст

Освіта: сер./спец., Олімпійський коледж імені Івана Піддубного

 

 

 

 

Рудзинський Микола 

Рудзинський Микола Андрійович

Вихователь відділення бокс

Спеціаліст

Освіта: сер./спец., Олімпійський коледж імені Івана Піддубного

 

 

 

 

Батарон Єгор 

Батарон Єгор Романович

Вихователь відділення вільна боротьба

Спеціаліст

Освіта: сер./спец., Олімпійський коледж імені Івана Піддубного

 

 

 

Микицей Софія 

Микицей Софія Степанівна

Педагог-організатор

Спеціаліст

Освіта: сер./спец., Олімпійський коледж імені Івана Піддубного

 

 

 

 

Жданович Катерина 

Жданович Катерина Володимирівна

Помічник вихователя

 

 

 

 

 

Тупицький Денис 

Тупицький Денис Андрійович

Помічник вихователя

 

 

 

 

 

 

 

Біляєв Данієль 

Біляєв Данієль Білялович

Помічник вихователя

 

 

 

 

 

 

Кугук Олександр 

Кугук Олександр Сергійович

Помічник вихователя

 

 

 

 

 

 

Мамека Віталій 

Мамека Віталій Володимирович

Помічник вихователя

 

 

 

 

 

 

Ткаченко Олена 

Ткаченко Олена Євгенівна

Помічник вихователя