<<  Жовтня 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новини

12 травня, у Києві відбулись заходи вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу.

Організатори заходу влаштували фотовиставку жертв депортації 1944 року, благодійний ярмарок, презентацію книги історика Гульнари Бекірової «Шлях лідера. Мустафа Демілєв».

 

 

 

 

59975383 2290819707800934 4190355975867203584 n 59989408 2290819731134265 167830743353917440 n 60108807 2290819987800906 4102558950187073536 n

60190666 2290820137800891 6619159427704422400 n

 

60321735 2290820251134213 537283542393028608 n 60067898 2290820114467560 355329645194772480 n 60037418 2290820284467543 2906271543044603904 n

Оголошення !

Відділення футболу проводитиме перегляд дітей 2007 року народження до 7 класу.

Термін проведення: 13,14,15 червня 2019 року о 09.30.

Місце проведення: Олімпійський коледж імені Івана Піддубного ( футбольний манеж).

Відповідальний за проведення перегляду вчитель Пономарьов Віктор Вікторович.

Телефон: 050 755 98 51

Вихованці Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного вибороли 5 золотих, 1 срібну, 2 бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів 2002-2004 р.н.

Отже чемпіони вибороли путівки на чемпіонат Європи, який буде проходити у червні в Італії, та чемпіонат світу, а також виконали норматив на присвоєння звання «Майстер спорту України».

ЧЕМПІОНАМИ СТАЛИ:

Ростислав Прус 45 кг.

Владислав Абрамов 48 кг.

Микита Абрамов 51 кг.

Віталій Кулакевич 55 кг.

Вадим Куриленко 71 кг.

ДРУГЕ МІСЦЕ:

Дмитро Шуба 51 кг.

ТРЕТІ МІСЦЯ:

Гаврило Нікітін 48 кг.

Кирило Шарапов 60 кг.

П'ЯТЕ МІСЦЕ:

Максим Школьняк 65 кг.

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажаємо успіхів на чемпіонаті Європи та світу!

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2002 р.н. та молодші) м. Кропивницький, 22-24 квітня 2019 року

ВІТАЄМО!


ВИБОРОЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ

Потрійний стрибок – Остапчук Лілія ( 9-г ) тренер: Окраченко К.Й.
Стрибок у довжину – Бабіцька Маргарита ( 11-в ) тренер:Окраченко К.Й.
Метання молоту – Косів Валентина ( 10-а )
тренери: Сухоносов С.І., Гурневич М.В.

ВИБОРОЛИ СРІБНІ МЕДАЛІ

Метання спису – Крутієнко Руслан ( 10-а ) тренери: Сухоносов С.І, Гурневич М.В.
Естафета – Науменко Поліна ( 8-г ) тренер: Шурмельов С.О.

18

 

Чемпіонат України з плавання синхронного серед юніорів

04 - 07 березня 2019 р м. Харків

Команда Киів - 1, з 5-ти видів програм здобула 9 срібних  та 16 - бронзових медалей.