<<  Січня 2021  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

10.06                 12:00

                 1  Віддзвеніли шкільними дзвінками,

                  Дев’ять років в уроках пройшли,

                  Бо прийшли ви сюди малюками,

                  А тепер ви вже — випускники.

Сьогодні на вулиці буяє зеленню і цвітом літо, прийдешній день несе нове і невідоме життя. І так непомітно підкрався до дев’ятикласників дивовижний день, свято юності.

   Цього свята немає в жодному календарі – воно буває лише раз в житті кожної людини. Надходить день, коли доводиться пережити водночас і світлий сум, і біль розлуки з людьми, без яких не уявляєш свого життя, і щем від передчуття зустрічі з невідомим поки що майбутнім.

   Сьогодні слово з оголошенням наказу про випуск учнів 9-х класів  мала заступник директору Олімпійського коледжу ім. І. Піддубного Микитченко Інна Юріївна. Свідоцтва про отримання базової середньої освіти урочисто вручили учням дев’ятих класів їх класні керівники: Кравченко Наталя Юріївна (9-А), Остапенко Світлана  Петрівна (9-Б), Щибря Павло Іванович (9-В), Федічева Тетяна Сергіївна (9-Г), Якобчук Надія Олександрівна (9-Д).

                                                              2 3       

(на фото – наші відмінниці, що отримали свідоцтва з відзнакою: Підопригора Єлизавета, учениця 9-Б кл, та Рябоконь Софія, учениця 9-Г кл)

   Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в коледжі, ліцеї, а хтось залишиться і продовжить навчання в десятому класі.
   Але це вже буде інша історія та інший клас.

   Білько Ілля (6 кл) та Ільницька Анастасія (І курс) звернулись до випускників з музичним побажанням бути гідними українцями – синами і доньками нашої держави:

4

   Дев’ятикласників поздоровили неперевершені шестикласниці Козарук Анастасія, Мокляк Тетяна, Куліній Катерина, Паршина Анастасія, Прозапас Дарина креативним танком,

                                                                                           5 6

та піснею «Ми будем пам’ятати шкільні роки…»:

                                                                   7 8 9

 

     До серця кожного випускника лине тепле і щире слово учителя. Учитель української мови та літератури Щибря Павло Іванович мав слово для привітань та  побажав учням приділяти увагу суспільно-громадській діяльності та культурному розвитку:

   10

 Ось і відлетіла у неозору даль ваша п’ятнадцята весна, минає дитинство…

                                      11 12 13 14

Бажаємо всім 9-тикласникам веселого й радісного літа!     Більше фото тут