<<  Січня 2021  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

03.06.16          12:00    акт.зала

         Сьогодні відбулася навчально-розважальна гра серед учнів 8-9 класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Щибрі Павла Івановича. Протягом 3-х загальних та 3-х проміжних конкурсів учні розв’язували десятки усних та письмових завдань з фольклору, української літератури та теорії літератури, української мови в галузі орфографії, синтаксису, фонетики, морфеміки, лексикології, фразеології, культури мовлення. Торкнулися і завдань на логіку, образне мислення, загальну кмітливість та гнучкість мислення.

   Учні грали двома командами.На чолі команди «Чорних» стала учениця 9-Б класу Єлизавета Підопригора, а капітаном «Білих» – учениця 9-Г класу Софія Рябоконь:

gra1

За перебігом гри уважно слідкували секунданти Ігор Стець, Віталій Уманський та випускниця Анна Новікова.

   В першому конкурсі капітанів – фотодебатах - очільниці команд складали коротку усну розповідь про задану картину:

gra2

Це зображення викликало зовсім різного роду емоції у Софії і Єлизавети: від метафізичного крізь психологію - до історичних спостережень.

         Перемогу та призи за підсумками першого туру здобула команда «Чорних», і по його завершенні Софія разом зі спільниками розпочала стрімку атаку на команду супротивників. Розгадування ребусу для команди «Чорних» виявилося непростим – їм знадобилося на це додаткові 2 хвилини ціною «поранення» одного з гравців команди:

gra3

Перемога і другий подарунок за підсумками ІІ туру були зараховані команді «Білих», “Dream-team”.

   Другий конкурс капітанів – бліц-опитування, – став особливо хвилюючим. Капітани не поступалися одне одному, тож до такого непростого оцінювання конкурсу було залучено секундантів:

gra4    gra5

         У третьому, завершальному конкурсі на вибування, напевне, найбільш драматичному, обидві команди зазнали значних «особових втрат»: ближче до фіналу позиції команди «Чорних» обороняла лише зранена очільниця, а в лавах «Dream-team» лишалося всього троє гравців.

   За підсумками трьох конкурсів, перемогу в сьогоднішньому змаганні інтелектів, винахідливості та кмітливості отримала команда «Білих», «Dream-team». Її учасників було нагороджено солодкими подарунками.

   Тим часом діти вже відчиняють двері у літні канікули. А наступний навчальний рік підготує для них нові, захоплюючі ігри і змагання.